Zvuková izolace

Tlumení hluku díky nehlučnému sanitárnímu vybavení

Hluková izolace hraje zásadní roli v TZB - v obytných a pracovních prostorách jsou vysoká očekávání na zajištění ticha a klidu. Bezhlučný provoz topného systému, hygienických zařízení a ventilačního systému je zásadním kvalitativním prvkem budovy. S námi lze splnit i vysoké požadavky na kvalitu. Všechna vodní potrubí lze rychle a efektivně izolovat fleecovými izolačními hadicemi a ovinovacími pásky z řady iso [fit]. Izolace celého potrubního systému významně snižuje hluk šířený strukturou a tlumí hluk z technologických rozvodů.

+

Vysoce kvalitní program tlumení sonic [fit] ke snížení přenosu zvuku z koupelny.

Soupravy se vyznačují vysokou tvrdostí v tlaku, odolností vůči kyselinám a silikonovou kompatibilitou. Soupravu akustické izolace doplňují odpovídající tlumící objímky, tlumící kroužky a podložky. Máme také lepší řešení pro nákladově efektivnější skladování v maloobchodu. Zeptejte se na naše zvukové izolační sady Xin1-sonic [fit].

Sonic [fit] - montážní pásky a sady zvukové izolace

Ať už jde o umyvadlo, toaletu nebo bidet - v sanitární technice jsou vždy požadována optimalizovaná řešení akustické izolace. Naše produktová řada sonic [fit] je odpovědí na otázku inovací. Univerzálně použitelné sady akustické izolace vyrobené z vysoce kvalitní polyetylénové pěny vyrovnávají nerovnosti a snižují hladinu zvuku, který se jinak přenáší mezi keramikou a stěnou, až o 8 dB (A), což odpovídá neuvěřitelné zvukové izolaci 80%.