Stavební technologie

Izolujte potrubní rozvody a ventily

Nabízíme extrémně odolná a vysoce účinná řešení pro armatury a potrubí. K největším tepelným ztrátám obvykle dochází přímo na ventilu.

Zvuková izolace

Hluková izolace hraje zásadní roli v TZB - v obytných a pracovních prostorách jsou vysoká očekávání na zajištění ticha a klidu. Bezhlučný provoz topného systému, hygienických zařízení a ventilačního systému je zásadním kvalitativním prvkem budovy. S námi lze splnit i vysoké požadavky na kvalitu.

Solarní energie

Samolepicí montážní lišty a izolace přizpůsobená solárnímu systému na míru. Pro montážní systémy solárních systémů vyvíjíme individuálně přizpůsobené těsnicí podložky a samolepicí těsnicí pásky.

Stavební technologie

Spolehlivá těsnění, akustické a tepelné izolace

Potrubí, ventily, sanitární nebo solární systémy - mnoho oblastí stavební techniky vyžaduje řešení akustické a tepelné izolace, ať už z bezpečnostních důvodů, pro modernizaci budovy nebo pro snížení energetické náročnosti. Abychom mohli v tomto oboru vždy nabídnout lepší řešení, nabízíme našim zákazníkům produktové řady pro Stavební techniku: vela [clip], iso [fit] a sonic [fit].

Díky nim nabízí ISOBAST řešení, které posunuje těsnění a izolaci ve stavebnictví na zcela novou úroveň. Univerzální izolace ventilů řady vela [clip] spolehlivě zabraňuje tepelným ztrátám z ventilů. S vysoce kvalitními izolačními hadicemi řady iso [fit] v různých provedeních jsou vodovodní potrubí zcela chráněna a také dlouhodobě izolována. Inovativní sady zvukové izolace sonic [fit] zajišťují tichý chod sanitární technologie a dlouhodobě zvyšují kvalitu života v budově a tím i její hodnotu.