Pozemní a průmyslové stavitelství

K utěsnění spojů využijte kaučuk či polyetylen.

Při konstrukci budov je důležité materiály tepelně izolovat, hluk snížit a spáry utěsnit. Dodáváme akustickou, tepelnou či hydro- izolaci a těsnění na míru - mimo jiné pro montované domy, garáže i kontejnery. Zejména pro konstrukci oken a dveří zajistí řešení na míru vysokou efektivitu a výrazné zlepšení vlastností výrobku. Proto nabízíme podporu při řešení vašich požadavků.

Vysekávání rozličných formátů a kombinování různých materiálů, například kaučuku a polyetylenu či pěny se samolepicím těsněním, jsou u nás standardem. Naše výrobky splňují vysoké nároky na izolaci fasády a zdiva, a to speciálně na míru vašim potřebám. Společně s našimi techniky najdeme také lepší řešení pro váš projekt.


Využití technických izolací v pozemním a průmyslovém stavitelství

Vyvíjíme individuální akustickou a tepelnou izolaci, mimo jiné pro montované domy, garáže i kontejnery.

Našim zákazníkům plníme jejich požadavky: Vysekávání široké škály formátů a kombinace různých materiálů jsou u nás standardem.

Vyvinutí a výroba Izolace na míru je zásadní pro výrobu a instalaci oken a dveří. Naše řešení naplňují individuální požadavky z hlediska jak formy / tvaru, tak i funkčnosti.

+

Hydroizolace pro střešní konstrukce.

+

Individuální řešení pro zlepšení izolačních vlastností dveří i oken, stejně jako pro bezpečnou přepravu oken.

+

Tepelná izolace vnější fasádou či v rámci vnitřních prostor za využití speciálních pěnových materiálů.

+

Izolace a tlumení pro technické místnosti a jejich vybavení.

+

Využití akustických pěn pro akustickou izolaci dělicích příček a schodišť.

Další specialitou společnosti ISOBAST je fasáda, ve které hraje rozhodující roli nejen tepelná izolace, ale také její odolnost a akustická izolace. Pro zajištění účinné tepelné izolace vyrábíme mimo jiné samolepicí PE profily, pásky a přířezy. U pěnových prvků, které musí během montáže odolat vysokému zatížení, používáme obzvláště odolné materiály.

S jistotou nepropustná střecha

Jsme specialisti na hydroizolaci střech. Naše řešení zajišťují bezpečné utěsnění a vysokou izolační schopnost nejen pro světlíky a ventilační systémy. Mimo jiné dodáváme samolepicí těsnicí pásku na utěsnění hřebíků či speciální příslušenství pro připevnění střešní fólie. Náš odborný servisní personál vás také podpoří při vývoji inovativních izolačních systémů.

Jakožto specialisté na technickou izolaci střech zajišťujeme spolehlivou tepelnou a zvukovou izolaci a hydroizolaci speciálně na míru vašim potřebám. Od hřebenáče po okapový pás.

Naše řešení pro sádrokarton

Než vám nabídneme řešení pro váš projekt, poradíme vám s různými kombinacemi materiálů, technikami zpracování a možnostmi jejich formátů. Kromě toho se seznámíme s výrobními postupy u vašich projektů, abychom pro vás vypracovali nejlepší montážní řešení.

ISOBAST nalézá řešení s vynikajícími hodnotami tepelné izolace a malými rozměrovými tolerancemi i pro neobvyklé konstrukce. Naše produktová řešení se vyznačují optimální tepelnou vodivostí a vysokým difúzním odporem.

Schodiště jsou místa, kde je často hodně pohybu, tím pádem i hluku a ozvěn, které se můžou stát obtěžujícími. Naše produkty zajišťují vynikající akustickou izolaci jak na schodištích, tak i při ostatních aplikacích ve stavebnictví.


Izolace na míru pro maximální pohodlí bydlení.

Prvky z pěny jsou ústředním prvkem sádrokartonové konstrukce; například záleží na pěnách, zda je interiér teplý nebo studený, hlasitý nebo tichý, vlhký nebo suchý. Aby bylo možné tyto faktory naplnit podle vašich představ, jsou k dispozici naše produkty vyvinuté na míru, které významně ovlivňují celou stavbu nejen vnitřních konstrukcí. Zatímco dobrá izolace zvuku a vibrací na schodišti zvyšuje pohodlí bydlení, spolehlivá tepelná izolace šetří spoustu nákladů na elektřinu.

Modernizace starších budov
​​​​​​​a bytů - jednoduše.

Dveře a okna starých budov a paneláků lze rychle a levně zaizolovat pomocí různých typů těsnicích pásek. Naše produkty spolehlivě zastaví průvan i hluk.

Lepší izolace oken a bezpečnější přeprava.

Profesionální konstrukce oken
​​​​​​​s izolačními řešeními ISOBAST

Základním prvkem vysoce kvalitních oken je vynikající zvuková a tepelná izolace. Hodnota U určuje celkovou výměnu tepla oknem, či jinou částí budovy. Pro zvýšení hodnoty U dodáváme speciální izolační profily, díky nimž budou vaše výrobky ještě lepší. Protože standardně dostupné izolační prvky často nestačí, nabízíme individuálně přizpůsobené izolační profily, které splňují všechny požadavky a zlepšují izolační vlastnosti výrobku. Vedle oken mohou být vylepšovány i parapety.

Projekty připravujeme profesionálně
​​​​​​​a realizujeme bezpečně

Tým ISOBAST vyvinul holistický koncept: během konzultace jsou materiál, velikost, tvar a typ speciálně přizpůsobeny našim zákazníkům a jejich projektům. Nezapomeňte: pro bezpečnou přepravu a neklouzavé uskladnění oken a dveří vám můžeme nabídnout vhodné stohovací disky a samolepicí rozpěrky z vysoce kvalitního polyetylenu (PE). Hledáte mimořádná řešení? Těšíme se na nové výzvy - spojte se přímo s našimi technickými poradci.