Efektivní klimatizace a vzduchotechnika

Technické pěny ve vzduchotechnice

Vyvíjíme a spolupracujeme na vývoji individuálně přizpůsobených těsnění, tlumení a izolacích pro klimatizace a vzduchotechniku. Pracujeme s nehořlavými materiály podle DIN 4102, DIN 5510, EN 13501 a UL 94. Dodáváme ideální izolaci proti kondenzaci, izolované rozvody na míru či izolace pro definované rozvody. Pro těsnění a izolaci doporučujeme ELAFIT, který umožňuje obzvláště vhodné těsnění vzduchotechniku.

Klimatizace a vzduchotechnika bez energetických ztrát

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem těsnění a izolací pro vzduchotechniku. Využíváme toho k nalezení nejlepších řešení pro klimatizační a ventilační systémy našich zákazníků. Díky našim pěnovým prvkům jsou vaše výrobky efektivnější, bezpečnější a odolnější, což vám dává konkurenční výhodu. Samozřejmostí je nehořlavost materiálů. Lisované a tvarované díly jsou vyráběny jednotlivě a dodávány tak, aby naplnily potřeby vašeho optimalizovaného výrobního procesu.

  • Pěnová řešení pro klimatizační jednotky i systémy
    ​​​​​​​se speciálními akustickými vlastnostmi
  • Pro ventilační systémy nabízíme speciální pěnová řešení snižující vibrace
  • Pracujeme s nehořlavými materiály podle DIN 4102, EN 13501
    a UL 94

Izolujte hluk a teploty bezpečně.

Průmyslové ventilační řešení jsou složité systémy, které vyžadují komplexní izolační řešení. Díky více než 20 letům zkušeností s řešeními z technické pěny víme, co je důležité a na co se zaměřit. Poradíme vám se všemi bezpečnostními požadavky ohledně izolace ventilačních systémů.