Inženýrské stavitelství

Úspora času díky izolaci spár

Efektivní hospodaření znamená optimální využití zdrojů. Kvalitní a odolné materiály zajistí dlouhodobou životnost a snížení nákladů na údržbu. Optimálně vyvinuté a přesně padnoucí těsnění vyrobené z vysoce kvalitních materiálů šetří čas a peníze. Například díky našim speciálním řešením pro pozemní stavitelství můžete počítat s enormními časovými úsporami při stavbě čerpacích stanic.

Terracell k ochraně proti teplotní expanzi

V důsledku expanze skrze výkyvy teploty dochází k posunům rozvodů v podzemních potrubních systémech, které je nutno kompenzovat expanzními podložkami. Expanzní podložky Terracell byly speciálně vyvinuty pro použití na vedeních dálkového vytápění a úspěšně se používají již více než 20 let. U nás získáte pro každou aplikaci vhodné řešení díky systému Terracell.

Splnění bezpečnostních předpisů při stavbě čerpacích stanic díky pěnám od ISOBAST

Naše řešení pro těsnění spojů najdete na čerpacích stanicích, letištích, na povrchu vozovek i v kanalizaci. I zde je důležité vyvinout společně individuální izolaci, aby bylo dosaženo ideálního výsledku - také z dlouhodobého hlediska - a aby byly splněny všechny bezpečnostní aspekty. Naše řešení pro stavbu systémů čerpacích stanic jsou již mnoho let vyzkoušena a testována a jsou neustále optimalizována.