Interiér

Izolace prostoru pro cestující
jako známka kvality

Naši zákazníci oceňují nejen naše chytrá produktová řešení, ale také naše kreativní nápady týkající se efektivního zpracování. Zajišťujeme, aby naše výrobky mohly být optimálně aplikovány či montovány. Ve spolupráci s našimi inženýry je vytvořen jedinečný koncept s pečlivým plánováním s cílem usnadnit výrobní procesy našich zákazníků.

Poskytujeme tedy například naše pěnové díly s částečně samolepící vrstvou na vyžádání, aby mohly být snadno a zároveň přesně aplikovány. Fólie může obsahovat vaše firemní logo nebo lze použít speciální lepidlo, které bezpečně lepí i na mastné povrchy. Děrované a
lisované díly z kaučuku (EPDM), polyethylenu (PE) nebo polyurethanu (PUR) jsou dodávány přesně padnoucí a připravené k
montáži, a proto je lze bez mezikroku zpracovávat.

Izolace na míru

snadno montovatelné

Dobrá izolace vnitřního prostoru je klíčovým znakem kvality. S řešeními na míru jsou hluk prostředí a motoru specificky izolovány a vnitřní části jsou instalovány trvale bez vibrací.

Dbáme taktéž na optimální funkčnost při instalaci našich produktů: Ty jsou dodávány dle požadavků na efektivní montáž s ohledem na životní prostředí a optimalizaci výrobních procesů zákazníka.

+

Tlumící a těsnící prvky mezi prostorem pro cestující a motorovým prostorem

+

Těsnění a izolace přístrojových desek, ovládacích prvků a pák, aby nedocházelo k rachocení a vrzání

+

Těsnění a tlumení komponentů pro ventilační a klimatizační systémy z nízkoemisních polyuretanových pěn

+

Čalounění a izolace dveří pro teplotní a zvukovou izolaci

+

Čalounění a potahy područek a konzol

Naše výrobky pro dveřní panely se používají nejen k izolaci, ale také k požadovanému akustickému designu.

Splňte optické, dotykové
a akustické požadavky

V dnešní době se kvalita vozidla do značné míry měří těsností, tichem a pohodlím interiéru. Kromě spolehlivé izolace a utěsnění je design interiéru také o vzhledu, chování a akustice v prostoru pro cestující. S našimi řešeními na míru lze snadno splnit i vysoké požadavky zákazníků. Hluk motoru a okolního prostředí je vyloučen a vibrace jsou minimalizovány, zatímco komfortní čalounění navíc zvyšuje celkový dojem.