Exteriér

Trvale pružné izolace pro karosérii

Exteriér vozidel vyžaduje obzvláště propracovanou technologii těsnění a izolace. Pravidelné otevírání a zavírání extrémně zatěžuje prvky karoserie, jako jsou dveře, kufr a kapota. Vyvíjíme speciálně přizpůsobenou, trvale elastickou izolaci pro kryt motoru, dveře, vnější zpětná zrcátka, zadní světla, motorový prostor, opláštění kabelů i střešní okna. Se samolepicími tvarovanými, vysekávanými či vypěňovanými díly z pružných materiálů zajišťuje ISOBAST odolnou karosérii a nejlepší možné pohodlí v prostoru pro cestující.


Minimalizace zápachu a vlhkosti

Využíváme své bohaté zkušenosti a naši širokou škálu různých materiálů a výrobních technik k nalezení optimálního řešení pro eliminaci vnikání zvuků, pachů a vlhkosti a také pro tepelnou izolaci. Než přijdeme s návrhem produktu, kombinujeme různé materiály a zvažujeme různé možnosti výroby. ISOBAST pracuje mimo jiné s pružnými pěnami s polouzavřenou strukturou či vysoko zátěžovými materiály. Při hledání lepšího řešení pracujeme dokud produkt nesplní vaše požadavky v každém ohledu.

Na správném těsnění záleží

Využíváme své bohaté zkušenosti a naši širokou škálu materiálů a výrobních technik k nalezení optimálního řešení proti vnikání hluku, pachů a vlhkosti či pro tepelnou izolaci.

Od kaučuku a polyetylenu, přes polyuretan, silikonová nebo aramidová vlákna, po rouno nebo různé kombinace materiálů, není pro nás žádný požadavek příliš neobvyklý. Pokud nemůžete hned najít produkt, který hledáte, neváhejte nás kontaktovat.

+

Hlučnost vozidla způsobenou jednotlivými komponenty eliminujte díky specifickým vlastnostem pěn a výrobkům z nich.

+

Zvyšte hlukovou izolaci cestujících díky eliminaci hluku aplikací pěnových řešení.

+

Samolepící izolace pro části karoserie ze schválených pěnových materiálů.

+

Odolná zvukově izolační řešení pro často používané prvky karoserie, jako jsou kapoty či páté dveře.

+

Ochrana proti stříkající vodě pro utěsnění integrovaných dílů a prvků karoserie.

+

Zákaznická řešení na samolepicí lisované díly nejen pro dveře a kliky nýbrž i pro zrcátka či okna.

Nabízíme vám vysoce kvalitní pěny, které splňují požadavky automobilek. Vyvinuli jsme adhezivní řešení pro nepřilnavé podklady, která již ocenilo mnoho našich zákazníků. Nabízíme širokou škálu velikostí řešení od drobných až po nadstandardní.

Naše řešení
​​​​​​​pro tichou jízdu bez vibrací

Exteriér vozidla je vysoce namáhaný, a proto vyžaduje obzvláště propracovanou technologii těsnění a izolace. Naše výrobky šité na míru pomáhají dosáhnout odolné karoserie a navíc přispívají k příjemnému požitku z jízdy. Pro ochranu proti opotřebení používáme permanentně elastické pěny pro vysoce namáhané prvky karoserie, jako jsou dveře, kufr a kapota.